| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai suport! Simt ca-mi vine sa mor!
V-am povestit de faza cu baiatul care ma uraste, hm. da a mai aparut un natarau in viata mea care chiar imi place sincer!
Doar ca ieri s-a bagat in seama un ghebos prost care vrea sa imi faca rau si care are nr meu si zice ca sunt usuratica si am avut o relatia cu el ceea ce nu este adevarat si ieri s-a dus la baiatul pe care il plac si i-a spus ca vai ca are nr meu si ia bagat numai prostii in cap na si a sunat la nr meu si eu ia-m spus "Ai dc suni ca nu ai ce face?", ma rog am uitat ce ia-m spus dar mi-am iesit din pepeni atuncea. oricum nu stiu ce sa fac mi-e rusine de baiatul pe care-l plac mi-e frica de prostul ala ghebos, mi-e frica sa nu il creada, am ajuns subiectul de barfa al scolii si eu sunt o fata linistita, na am vrut sa vb cu el si ma tot frecam pe langa baiatul pe care-l placeam, dar vroiam sa ma vada si pe mine.
http://www.TPU.ro/......itam-pe-o/ aici este mai detaliata faza cu telefonul
Simt ca iar intru in depresie fiindca s-a bagat ala care vrea sa-mi faca o reputie proasta, nu stiu nici cum mai dau ochii cu baiatul pe care-l plac...
Ce sa fac? Sunt disperata! Mi-e frica ca baiatul pe care-l plac sa nu-l creada.

1 răspuns:
| anonul a răspuns:

Pai, daca tot te suna poti oricand sa chemi politia sa afle de pe ce nr suna si sa-si ia o amenda pe care o s-o plateasca parinti lui (daca si el e adolescent) sau ai putea sa pui pe cineva sa-l bata. Cat despre baiatul pe care il placi... daca si el te place in loc sa-l asculte pa ala i-ar spune "mars/da-mi pace/ cara-te/fmm de bu***giu" in loc sa taca ca un prost.