| XatomisX a întrebat:

Nu pricep de ce unorla le place sa traieasca ca taranii straight face am vazut un reportaj cu o baba care tesea si o invata pe nepoata-sa sa tese si ii zicea ca e de viitor? doamne astia de ce numia evoulueaza si ei? le place sa fie tarani in continuare nu inteleg straight face in 2013 cu, covoare pe pereti straight face si ciorapi de lana crosetati si poarta opinci?straight face

2 răspunsuri:
| dedebt a răspuns:

Eu apreciez astfel de persoane.
asta se numeste traditie, cu traditia am ramas. daca nu cu ea, atunci cu ce? cu hainele neon si pantalonii pana sub fund?
..chiar pana in ziua de azi s-a evoluat PROST.
multi vin in tara noastra, sa vada adevaratele lucruri, doar prin simplul fapt ca s-au saturat de luxul de acasa.

| VladGH a răspuns:

Ai asa un intelect ca mai bine iti scriai idea pe o foaie si te rideai. NU te-ai gindit ca unii nu isi permit? Aia sunt oameni care nu au primit de la parintii lor totul ce isi doreau, ca tine, ei isi fac cu mina lor. Nu ii judeca ca timpurile se intorc si nu o sa-si permita toti sa cumpere tot.