| onlyone a întrebat:

Nu stie careva Toni Tecuceanu a murit de o boala sau de ce? pacat pentru ca conica carcotasilor nu va mai fi la fel fara el.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

A murit de gripa AH1N1. Confirmata.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

A murit din cauza gripei AH1N1. Si mie imi pare rau. Inca un om de valoare pierdut sad

| JustMe a răspuns:

A murit de gripa porcina...sad

| Bishop a răspuns:

De gripa porcina...
R. I. P.

| DianaLostInDreams a răspuns:

De AH1N1 dar era si obez si poate de aia a facut complicatii.

| onlyone explică:

Mersi brigaela ca nu am apucat sa vad stirile de la 18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite parerea colegei lui, Oana: http://www.bebelusaoana.ro/index.php/2010/01/08/inca-o-zi/ (a intrat in contact cu Toni cat a fost bolnav, dar nu a contactat niciun virus, ca nimeni din echipa, de altfel).