| MisterKat a întrebat:

Imi pare rau sa va anunt, dar Tony Tecuceanu de la Prima TV (cel care juca in Cronica Carcotasilor si care il interpreta pe Tantareanu, Nastase etc.) a murit din cauza unor complicatii ale gripe porcine.
Sursa: http://www.gandul.info/......n1-5263398

Voi ce parere aveti de acest caz si despre gripa porcina?

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Oau...am ramas putin socata. Cu doar cateva zile in urma, l-am revazut intr-o scena si m-am amuzat, nici nu mi-ar fi trecut prin cap ca i s-ar putea intampla asta, nu parea un om intocmai vulnerabil ...pacat,se pare ca ne-au luat-o maladiile inainte.Condoleante familiei, ce altceva am mai putea spune?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A murit?surprisesurprisesurprise
Nu imi vine sa credcrying
Cum il mai interpreta el pe Nastase.Nimeni nu o sa mai faca ce facea el si cum ne amuza mereu

| Bacemi a răspuns:

Am citit si eu. Regret. Odihneasca-se in pace! Nu pot decat sa regret aceste maladii. Mi-ar placea sa nu existe nici o boala sad

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pacat, un om deosebit, un bun actor care ne-a incantat de-a lungul timpului. Dumnezeu sa -l odihneasca in pace!

| User a răspuns:

Da.am auzit si eu si nu mi-a venit sa credstraight face.

Odihneasca-se in pace!

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Pff. Fara cuvinte.Bolile astea ne rapun din ce in ce mai multe persoane. Dumnezeu sa-i dea pacea Divina, sa-i calauzeasca somnul de veci!sad

| Gregory a răspuns:

Dumnezeu să-l ierte şi să-l odihnească în pace!

| blue_butterfly a răspuns:

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! Poate nu doar virusul AH1N1 a fost de vina. Cred ca depinde si de sistemul imunitar al fiecaruia. Eu tot nu ma vaccinez.

| milliondollarslover a răspuns:

DUMNEZEU SA-L IERTE! Nu-mi vine sa cred! Chiar nu-mi vine sa cred! Condoleante familiei. Nu stiu ce sa spun. Ce veste proastasad