| 00raluka00 a întrebat:

Cand intru pe google chrome nu merge si apare doar o pagina alba si apare ca se incarca... ce sa fac? nu imi merge deloc de azi... si aseara mi-a mers ca am dowlandat google earth dar azi dimineata nimic nu merge deloc si nu stiu ce sa fac? plzzz ajutor. funda

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca ai probleme cu internetul...
vezi daca merge sa accesezi pagina asta *de pe un alt browser *, si vezi ce viteza de net ai.
Daca e mai mica de 1 mb/s ....atunci felicitari, ai probleme cu netul.
2 ) google chrome are anumite probleme cu pagina de pornire, desi per total e un browser excelent.
downloadeaza speed dial pentru a scapa de viitoare probleme

https://chrome.google.com/......jdpbbkikmi

| Blade82 a răspuns:

Ai probleme cu internetul. De obicei se rezolva de la sine.