| PopStarInMyMind a întrebat:

Nu stiu ce sa fac...Nu le am deloc cu matematica, fizica, chimia etc. si stiu foarte bine ca filologia mi s-ar potrivi cel mai bine.Dar ma gandesc ca dupa ce termin liceul nu o sa am foarte multe obtiuni.Si ma gandesc ca daca ma duc la mate-info o sa-mi blestem zilele si o sa mai raman si corigenta la mate.Credeti ca o sa conteze profilul de la liceu la facultate? La ce profil sa merg pana la urma?

1 răspuns:
| teodora612 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la filologie, cred ca te va ajuta in viitor! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?