| bubulinabia a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac cu parintii mei. nu ma inteleg si se cearta mereu cu mine! Ce sa le mai stiu spune?sad

Răspuns Câştigător
| olivia123 a răspuns:

Orice ar face parintii sa stii ca fac spre binele tau, pentru ca ei stiu ce ii mai bine pentru tine! Acum tu poate nu realizezi, dar ai sa vezi mai incolo cand vei creste. Bucura-te de ei cat inca ii mai ai, nu ca in alte situatie ( ca si in a mea ) cand ei nu mai sunt sad.

2 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Te inteleg.Si eu is ca tine. Nu ma inteleg deloc, as vrea sai am langa mine, sa ma pot baza pe ei, sa le spun tot. Am atata nevoie de ei, dar ne certam des. Pentru ca ii iubesc, tac si inghit multe. Orice mi-ar zice tot pentru ei e respectul, doar penntru parintii mei.Nu le mai spune nimic, lasa-i, ei stiu mai multe decat tine, iti vor binele.Fa-le pe plac, cum vor ei.O sa ai rezultate bune in fata lor.

Numai bine!

| bubulinabia explică (pentru ancaval):

Sper ancapitbull sa ai dreptate. de azi inainte am sa incerc sa le fac pe plac. Numai bine si tie!