| mariamary96 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu mine de la un timp sunt obsedata de gandu ca iubitul meu ma inseala cu toata ca mi-a demonstrat ca tine la mine, ne vedem doar in weekendu si atunci putin.Nu pot scapa nici cum de aceste ganduri nu stiu ce sa mai fac, ma gandesc intr-una ca daca o sa ne despartim ce o sa fac fara el((

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Va vedeti foarte putin doar in weekend si nu stii ce ai sa faci fara el? pai acum ce faci? ca alea cateva ore in weekend sunt apa chioara

| mariamary96 explică (pentru suntserios):

Vb tot timpu la telefon suntem din acelasi sat dar doar in weekend ne vedem pentru ca eu sunt cu scoala el a terminat, ne mai vedem cateodata si in timpu saptamani dar doar putin sad

| neutrino a răspuns:

Si cu el, si fara el, tot acelasi lucru e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia se numeste relatie?