| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa va zic, mi-e foarte frica. De ceva vreme umbla prin zona mea un om. O data eram pe aceesi alee si nu mai era nimeni pe ea, el si-a scos din pantaloni stiti voi ce si sa impis in mine, iar eu am fugit cu inima aproape iesindu-mi din piept. El nu ma urmarit, dar a ramas acolo si si-a facut stiti voi ce. Acum mi-e frica sa ies pe strada pentru ca am iesit acum cateva zile intr-un parc, si noroc ca era o doamna cu mine pentru ca a trecut pe acolo si s-a uitat la mine si s-a dus la coltul unui bloc si dupa a iesit de acolo a plecat. Nu vreau sa stiu ce a facut la colt. Mi-e foarte frica si poate ca ma credeti nu stiu cum dar eu nu mai pot iesi afara sa cumpar paine. Va rog ajutati-ma, ce sa fac?

11 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Spune-i mamei tale. ea va sti ce sa faca. din pacate eu nu's acolo sa te protejez;>:devil). da cel mai bine este sa ii spui unui adult!
oricum nu-i de gluma.omul ala nu e normalsad
cine stie ce le-am facut altor fetesad
anunta neaparat aceasta problema.happy
fi tu cea care-si ia inima in dintihappytongue
pup

| lays a răspuns:

Mai bine spune-le alor tai. s-a intamplat si la mine in cartier cand aveam vreo 15 ani. a venit unu dezbracat, si urla ca nu stiu ce.erau numai barbati in fata blocului.si nu l-a gonit nimeni, desi erau si copilasi prin preajma.nu mai zic ca o fetita s-a dus la el(ce sa stie, avea 6 ani cred). si o mangaia pe fata iar oamenii din fata blocului se uitau.straight facecred ca erau mai bolnavi decat ala de se dezbracase, daca nu luau masuri.nu mai sta, vb cu parintii tai! vor sti ce sa faca! bafta:*

| Nimic special a răspuns:

Obsedat sexual, cred ca vrea ceva de la tine. Trebuie sa ai multaa multaa grija. SPune-le urgent parintilor, poate ei pot sa faca ceva. Lucrurile nu pot ramane asa deloc. :-s Deja mai speriat si pe mine. Pana se rezolva lucrurile ar trebui sa nu iesi singura pe str. Ai multa grija:*.

Răspuns utilizator avertizat
| A_5617 a răspuns:

Du-te la politie!

Cel mai bine pentru siguranta ta.

Pana va lua politia masuri incearca sa nu mai iesi singura pe strada, cel mai bine ar fi sa mergi pe strada cu un baiat/barbat, ca sa te simti mai in siguranta.

| PotHed a răspuns:

Ia lecti de karate laughing

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie intr-o zi, stateam pe banca s-a pus un mos langa mine si isi facea l**a si de fiecare data cand trec prin zona aia il vad mereu si face acelasi lucru. Obsedat sexual.Sau au patit-o niste prietene tot la fel ca tine ca mergeau pe o strada mai pustie le-a iesit unu in fata si continuarea e ca la tine.Astia care fac asa ar trebiu denuntati la politie, a dracu de perversi, macar sa si-o faca acasa nu in public.

| teodoram a răspuns:

Mai bine ai vorbi cu parintii tai despre asta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti fata sau baiat? Poate omu` e si pe invershee heeasa in sfarsit pai poate nu s-a impins spre tine si doar vroia sa se puna mai intr-o parte sa-si faca nevoile, vorbeste cu parintii daca se mai intampla ceva suspect.

| Bibu_2231 a răspuns:

Păi, în primul rând vorbeşte cu mama ta despre asta. Apoi, încearcă şi cu un psiholog. Nu insinuez că eşti nebună, dar ai trecut printr-un şoc. Totuşi încearcă să o iei pe unde este mai circulat sau ia-ţi o prietenă cu tine, nu mai pleca singură.
Ai putea face şi o plângere la poliţie, totuşi e viaţa ta în joc!
Sper să nu îl mai vezi pe acel om.
Dacă chiar ai nevoie de înţelegere, dă-mi un mesaj privat şi îţi voi lăsa id meu ca să vorbim happy.

| Demel a răspuns:

Pai nu ai nici un prieten!