| Mi16 a întrebat:

Nu stiu daca ma puteti ajuta, dar macar incerc. Se poate sa gasesc pe cineva/sa aflu mai multe detalii despre el daca stiu doar regiunea din care e si prenumele surorii lui?

4 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Paai, incearca sa cauti ceva prieteni comuni sau mergi in regiunea in care locuieste si intreaba oamenii daca nu o cunosc pe sora lui, eventual sa o descri, alta idee nu imi vine

| Mi16 explică (pentru Lost0in0your0memories):

Pai eu sunt din Bacau iar el de undeva de prin Ardeal si ne-am vazut la mare.

| Lost0in0your0memories a răspuns (pentru Mi16):

Si eu sunt din Ardealhappy, ceva mai concret nu sti? cum se numeste el sau o localitate?

| Mi16 explică (pentru Lost0in0your0memories):

Nu din pacate sad