| Irina3 a întrebat:

Nu stiu sa dansez,si trebuie sa merg la un botez cu prietenul meu si el vrea sa dansam, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca tot insista sa dansati, iar tu nu stii, de ce nu va intalniti undeva, ori la el, ori la tine si faceti, oarecum, o repetitie? Puneti la boxe populara sau ce se mai asculta la botezuri si te invata el pasii daca ii stie. Daca nu vrei asa, vezi ca sunt pe Youtube zeci de tutoriale, zeci de filmari cu oameni care incearca sa invete pe altii sa danseze. Fa si tu ce fac ei.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Improvizezi, carpe diem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu, înveți să dansezi, de exemplu?
Îl rogi pe el, mergi la un instructor etc...

| Irina3 explică (pentru anonim_4396):

Este peste 3 zile, nici cel mai bun instructor nu cred ca ma poate invata sa dansez in 3 zile laughing)