| buburuzyQ a întrebat:

Nudemult am aflat ca mama are un amant. culmea este ca este un pustin inca de 20 de ani dar mama 40. si asta ma face sa ma gindesc mereu la asta cym a putut.
e a 2 oara cind mama il inseala pe tata.
va rog ajutati-ma! ce sa fac ca sa nu mia fie imreuna ei?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca tu ai asa mare influenta asupra mamei tale incat sa o faci sa se desparta de amant, tosusi incearca sa vorbesti cu ea

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Vrem poze cu maica-ta!

| Rahzy a răspuns (pentru BaiatulDePeTPU):

laughing Mi-a placut astawinking

| ywar a răspuns:

Inteleg demersul tau de copil si il apreciez dar intelege ca bagandu-te nu faci decat sa aprinzi spiritele si mai tare. Poate si tatal tau stie ca mama are un amant [? daca informatia este verificata?] dar prefera sa vorbeasca fata in fata. Nu te baga pentru ca nu faci decat sa deschizi cutia pandorei. Nu este un gest de las, este un gest pe care trebuie sa il faca un copil. Ei sunt adulti, trebuie sa isi rezolve problemele ca adulti.

| Rahzy a răspuns:

Vorbeste cu mama ta happy si spune-i ce simti

| bumbutz a răspuns:

Roaga-te pentru ea

| Prințiii123 a răspuns:

Câți ani ai? Spune-i mamei tale că ai aflat ce face si dacă te iubeste să se despartă de acel "pustin" dacă nu îi spui tatălui tău! Sper că te-am ajutat :* fundă?

| buburuzyQ explică (pentru Prințiii123):

Am 22 de ani!
i-am zis... si a zis ca e fericta linga individul cela