| doubleb a întrebat:

Nus cum sa le zic alor mei...acum 2 saptamana cand am fost la club mi sa furat aparatu foto si tel la o prietena(aman2 fiind in geanta) si nu am mai chemat politia, am vb cu patronu cu ce-i de acolo si nu au vrut sa se uite pe camera de filmat, infine asta a trecut dar ieri am fost tot acolo si am bagat tel in geaca(era cu fermoar pe dinauntru) si am bagat geaca sub toate gecile si cand am plecat pl geacastraight face si am sunat la politie am dat datele toate de acolo au zis ca ma suna daca afka ceva etc etcchatterbox... daca afla ai mei ca am pierdut tel si geaca sigur nu ma mai lasa nicaierisad si nu-s cum sa le zicworried

3 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Buna. Deci ce s-a intamplat aici este mana prietenilor tai. Asta e sigur, si ce tu te duci la disco sa faci poze sau ce? Du-te si distreaza-te si lasa pozele sa iti fie invatatura de mine. Inca ceva de ce trebuie sa mintiti mereu parinti? De ce nu le puteti spune adevarul si gata? Este asa greu? Minciuna are picioare scurte si crede-ma ca am patit si eu chesti din astea.Asa ca spune-le adevarul si gata, este greseala ta happy nimic mai mult. Sper ca nu tea suparat raspunsul dar asta e adevarul.
Succes.
Ciaohappy

| doubleb explică:

Poi prima oara a fost majoratu unui prieten bun si am luat camera sa facem poze si s-a terminat si am bagat-o in geanta unei prietene...ca sa nu o tin in geaca...si acum am bagat tel in geaca ca sa nu-i iasa din buzunar

| doubleb explică:

Si nu e mana prietenilor mei...pentru ca-i stiu foarte bine.Stiu cine mi-a furat geaca dar daca nu stiu unde stathinking n-am ce face