| Neymar2 a întrebat:

Nu stiu ce profil sa aleg intre stinte sociale si sintele naturi, as vrea mai mult la stinte sociale dar uni spun ca e un profil de prosti si nu prea ai multe oportunitati dupa terminarea liceului!

Please Help! tongue

1 răspuns:
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Într-adevăr aşa e,nu că ar fi un profil de "proşti",însă la ştiinţele naturii, ai mai multe meserii de care să te apuci după terminarea studiilor, ai ce să faci cu studiile pe care tocmai le-ai terminat.Mai ai nevoie de un pic de chimie şi ţi-ai asigurat un loc de muncă bun:lucrezi într-un laborator.Sau,de ce nu, profesor de biologie, farmacist?
Baftă!happy