| kisskisspis a întrebat:

O fata foarte tupeista din clasa nu ma sufere deloc face orice ca sa ma enerveze dar nu reuseste, ce are cu mine e foarte nervoasa cu toti oricum

Răspuns Câştigător
| baddgirl a răspuns:

Hey
Tupeul ei e doar de fatada, e o masca pentru ea.Probabil nu are o situatie foarte buna in familie,sau in dragoste,si atunci le arata tuturor aceasta masca de fata rea, tupeista, de teama sa nu mai sufere si pe alte laturi.Cel mai bine o lasi in pace, orice nas isi are nasul, dar parerea mea e sa nu fi tu acela.Nu v-a crede ca esti lasa, si pana la urma urmei nu trebuie sa te intereseze prea mult parerea ei despre tine.Am intalnit si eu pe cineva in liceu asa, eram in clasa a 9-a,dar eram din clase diferite, el era baiat si m-a jignit desi nu aveam nicio tangenta cu el.L-am lasat in pace de cateva ori, pana a reusit odata sa ma scoata din sarite si l-am batut de i-a sunat apa in cap laughing Dar nu am procedat corect, acum daca as mai fi pusa in situatia asta, as prefera sa ignor persoana respectiva.Nu merita sa te cobori la nivelul ei.happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
N-o băga în seamă, e mai nesimţită de felul ei aşa probabil.
Îţi vezi de treaba, nu te bagi!
Te pup!

| Deeeni a răspuns:

Las-o. Fetele sunt complicate. Dar o sa intalnesti o gramada de persoane in viata care nu trebuie sa le dai importanta bineinteles numai daca vrei. Las-o in pace nu-ti merita efortul laughing. Astefel de persoane nu se linistesc usor pentru ca asa e firea lor de a fii. big grin

| kisskisspis explică:

Si daca nu bag in seama v-a cred ca-s lasa sau mi-e frica de ea