| LexHasAMasterPlan a întrebat:

O intrebare pentru baieti: Cum va asteptati sa va spuna sau sa se comporte o fata ca sa va dea de gandit ca va place? Va rog multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| UnCorpSanatos a răspuns:

Daca stai mult in preajma lui gen unui coleg de scoala, liceu il poti privi insistent eventual clasicul sa ii zici cuiva sa ii transmita ca iti place de el ori daca nu esti timida sa incerci sa vorbesti cu el sa ii faci o propunere de iesit la un suc,
Altfel daca e un baiat cu care nu te intalnesti conjuctural foarte des poti incerca sa intri des pe el pe fb, y! m si o sa inteleaga el ca iti place de el tongue

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 0Mark a răspuns:

O zici pur si simplu ne zice verde in fata ori se vede dupa comportament big grin
funda?

| XxFlorin22xX a răspuns:

Pai poate pur si simplu sa o zica, sau sa ne priveasca insistent in ochi si sa petreaca timpul cu noi. tongue