| anonim_4396 a întrebat:

O mica intrebare pentru cei care incearca sa si faca tema pentru TPU:
Voi sunteti chiar atat de lenesi incat nu va puteti face singuri treaba?
am inteles ca din cand in cand nu prea intelegeti unele chestii. da' fratilor e abia a 2 zi de scoala ce naiba? scrieti temele de zor pe TPU. dar in acest timp puteati bine mersi sa va uitati peste exercitiul scris si sa l rezolvati.
o zi buna!

Răspuns Câştigător
| Lauragd a răspuns:

Ai dreptate vhee hee.Dar ce sa rezolve daca nu deschid o carte niciodata? Astia care isi scriu tema aici sunt viitorii muncitori din fabrici(in cel mai bun caz).Voi nu va faceti temele si aveti pretentia sa lucrati la birou cand terminati scoala...Sau in politica(de fapt sunt multi ca voi si pe acolo)...o tara in care nu mai sunt apreciate adevaratele valori, unde prostia, hotia si minciuna sunt la ordinea zilei si elevii care azi cer rezolvarea temei pe TPU si nu sunt in stare sa faca o ecuatie de gradul I(de clasa a2a dealtfel) sau sa-si faca o compunere la literatura nu ar trebui sa se chinuie atat si sa-si oboseasca mana scriind aici ca oricum nu o vor intelege si isi pierd timpul.Sau poate ei vor doar note mari si nu cunostinte cu care sa ramana.Si pentru cei care nu invatati si va plangeti de note mici:Va meritati soartabig grin

1 răspuns:
| Motănel69 a răspuns:

Cine imi face o problema la mate? e cu radicali