| Bob_Vlad_1998 a întrebat:

O parere sincera de la fete
mai jos facebookul meu
https://www.facebook.com/vlad.bob.7
multumesc

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Frumusetea e irelevanta. Unele te pot considera frumos, atele urat. Important e sa gasesti persoana care te place pentru caracterul tau fiindca frumusetea trece cu timpul dar buna-cresterea ramane. happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un aspect foarte ''ok'' dar nu inteleg de ce ar trebui sa conteze parerea unor necunoscuti?!
Important este sa te simpti tu bine in pielea ta!

| LeeMinHo00 a răspuns:

Niciodata nu mi-a placut sa judec pe cineva dupa aspectul fizic.Chiar daca multi fac asta cu mine.
Cine te place, te place asa cum esti.Iar frumusetea e subiectiva.
Daca X te place, Y s-ar putea sa te considre urat.Asa ca intrebarea e irelevanta.