| Olivieee a întrebat:

O persoană blocată pe Nr poate vedea daca este blocată sau poate trimite mesaje crezând că o ignor?

Răspuns Câştigător
| Ale22019 a răspuns:

Nu vede.O sa iti trimita mesaje in continuare doar ca tie nu o sa iti apara. Funda?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu te lua dupa raspunsul de mai sus daca e vorba despre Facebook/Messenger laughing
Cand o sa iti trimita mesaj o sa ii apara eroarea "Nu puteti trimite mesaje catre aceasta persoana" si atunci cu siguranta isi da seama ca e blocata.