| BuBuLiiNa :x a întrebat:

O prietena este cu un baiat de 1 saptamana si 4 zilee`, dar baiatu` de ceva timp nu o mai baga foarte mult inseama. afara nu prea stha ca ea ci noi trebuie sa ne ducem dupa el rolling eyes care`ar fi rezolvarea?batting eyelashes::X:X... fundita. >X::X plizz cat mai repede

Răspuns Câştigător
| Urzică a răspuns:

Nu merita osteneala. Spune-i prietenei tale sa vorbeasca cu el si daca e cazul sa se desparta.Ca nu se merita sa stai langa unul ca el.

Baftaa multaa.

Funditaa?

EuSiAtat

2 răspunsuri:
| Urzică a răspuns:

Multumesc de fundita.happy

EuSiAtat

| jocuri888 a răspuns:

Papuciiii