| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

O prietena mi-a spus ca daca fac 100 de abdomene/zi cam in 4-5 luni o sa mai dau din 'sunculita' jos! Oare chiar functioneaza? Se vor vedea cu timpul rezultate, pentru un abdomen plat? Fundita happy :*

Răspuns Câştigător
| blackshadow1234 a răspuns:

Eu iti zic sa faci :* poate o sa ai abdomenul mai plat. Zic si euwinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa se observe nimic, decat o sa se vada abdomenul mai ok, mai tonifiat, dar suncile nu le dai jos

| thewomaninwhite a răspuns:

Da are dreptate si eu am incercat asta chiar daca nu aveam sunculite imi doream un abdomen mai plat si dupa o luna chiar asa s-a si intamplatwinking

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru thewomaninwhite):

Eu cam am sunculite laughing. In un an o sa se vada diferenta? happy

| thewomaninwhite a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Da daca ai vointa cu siguranta vei reusiwinking

| MihocBogdan a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci cardio daca vrei sa scapi de grasime. Te ajuta mai mult decat abdomenele.
Iar daca ai conditie fizica si vrei rezultate rapide, fa si cardio si abdomene(cauta pe youtube 8 min cardio si iti arata acolo tot ce trebuie sa faci).