| curios1234 a întrebat:

O prietena mi-a spus ca-si doreste de ziua ei un lantisor cu numele ei. Costa 110 lei si e cam mult avand in vedere faptul ca ea nu isi organizeaza ziua, nu sunt apropiata de ea si pana acum de ziua mea mi-a luat brelocuri sau lucruri pe care nu sunt pe gustul meu. Anul trecut i-am luat o bluza foarte misto (pe care mi-o doream si eu doar ca am investit in cadoul ei) pe care nici macar nu a purtat-o! Nu stiu ce sa fac... Sa-i cumpar alt cadou? Alte idei? Nu stiti vreun loc de unde as putea sa cumpar lantisorul mai ieftin?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ia-i doar un pandativ simplu, cu inițiala numelui. Ori brățări simple, ori bentițe. Și nu te mai complica atât. Mai ales, dacă ai observat că nu îți apreciază gesturile/darurile, pe care tu i le faci anual. Dacă a ajuns să impună pretenții, și ai observat că e răzgâiată, atunci, draga mea, nu are decât să și-l cumpere singură, din banii ei, atunci când o avea serviciu. Poate atunci, va ști să aprecieze mai mult valoarea unui produs. Tu oferă-i ce poți, în limita posibilităților. Oricum, nu îți e prietenă. E o micuță profitoare. Alege de aici ceva, cu toate că, nu merită să faci acest efort... http://www.bijuterii-personalizate.ro/10-pandantive

3 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Cumparai cercei happy

| curios1234 explică (pentru MotanAndrei):

Care-i avantajul?

| MotanAndrei a răspuns (pentru curios1234):

E ceva special daca-i cumperi o pereche de cercei de aur sau argint, si pe langa cercei, dacai cumperi si un parfum. O sa ai o mare surpriza. Iti v-a purta cercei si isi v-a da cu parfumu tau. Ti-o spun din experienta. Eu unu citesc fetele, stiu ce vor cand nu le convine nimic!