| bebitza a întrebat:

O sa pot merge la scoala fiind insarcinata? sunt in ultimul an de liceu si cand voi da bacul voi avea 6 luni vreau sa pastrez coilul insa mi-e teama ca nu imi voi termina ultimul an de liceu, e posibil sa am probleme cu profesorii? din punct de vedere al sanatatii voi putea sustine examenul de bac?
pana in ce luna a sarcinii voi putea merge la scoala?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Atata timp cat ai fost o buna eleva, nu stiu daca vei avea probleme cu profesorii thinking Insa, fiind minora, o sarcina e mai greu de dus si poate o sa-ti para rau mai tarziu [nu ca te-as criticaon the phone. Ai grija de tine! :*

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu daca vei avea probleme cu profesorii, depinde mult de ei si de cat de buna eleva esti. Din punct de vedere al sanatatii egreu de spus. Sunt mamici care lucreaza pana in ultima zi de sarcina, sunt altele care au probleme in cursul sarcinii si trebuie sa stea acasa sau chiar in spital.

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Eu sunt pe clasa a 9 si am o fata in liceu care imedia nastewinkingVine la scoala dar nu stiu sa aiba probleme cu profesorii tongue

| dannny a răspuns:

Pai...prietena mea a ramas insarcinata...si acum avem un baietel de 10 luni:X. ea s-a dus la scoala pana in luna a 8-a dar trebuie sa ai foarte mare grija la stres si la aglomeratie ca te poti lovi foarte usor. dar ai grija pana la 3 saptamana se poate face avort spontan din cauza stresului, etc. si.iti zic de acum ca probabil ca nu voi mai avea ocazia.SA-TI TRAIASCA!