| Butterfly2110 a întrebat:

Oamnei buni cred ca o iau razna...il visez pe cel pe care il plac 3 nopti la rind.ce inseamna asta si as vrea cind mai repede sa scap de asta

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa cum am mai spus...te gandesti prea mult la el, probabil te-ai indragostit

| ForeverWarrior a răspuns:

Te-ai indragostit de vrei, de nu vrei si mie mi s-a intamplat sa o visez pe cea care o placeam dar la mine n-a fost ''happy end''. Sper la tine sa fie.

| NoNameexd a răspuns:

Esti doar indragostit, nu te agita, ca nu este nimic grav, aceste sentimente sunt frumoase, dar si pot ranii.

| Butterfly2110 explică (pentru NoNameexd):

Da pot ranii foarte tare..aceste vise ma ranesc

| negat1ve a răspuns:

E clar ca te-ai indragostit si subconstientul tau reactioneaza, prin vise! Din dorinta de a fi alaturi de el sau de a-l vedea ai aceste vise. Asa mi s-a intamplat si mie, din cauza ca ma gandeam foarte mult la o fata! Ce ramane de facut, actioneaza si vezi ce zice baiatul.