| Jokerul12 a întrebat:

Oare daca am 110kg, si ma pun sa slabesc si m.am gandit sa alerg 30m seara pe camp cu saculeti de 1kg pe tibie si sa mananc la 8 dimineata 1 felie de paine cu 1 felie de sunca de praga plus un ceai, la 12 legume la cuptor si seara teci ( sunt fan teci ) teci fierte fara ulei cu usturoi asta fiind la ora 7 si dupa sa ma duc sa alerg, ar fi bine daca fac asa? As vrea sa dau jos 10 15 20kg in 2 3 luni, as putea da? Daca nu, cum ar trebui sa mi fac programul va rog

1 răspuns:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Tu pune si aleargă mai mult decât 30 de m laughing. Alergam eu 2-3 km pe seară si în 2-3 luni am slăbit 10 kg. Plus alimentația care o aveam atunci. Pune si mănâncă normal doar ca reduci din pâine si dulciuri. Si de alergat cat mai mult. Nu alerga pentru timp, aleargă pentru distanță si încearcă să menti ritmul constant.