| Gramadă_Diana_1999 a întrebat:

Odată ce un băiat află că îl placi,te va ignora sau va începe să te placă și el? Adică, care sunt șansele sa înceapă și el sa simtă ceva pentru mine? sad

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Acum depinde de la baiat la baiat.
Daca este o fire mai timida atunci te va evita pana va fi sigur de ce raspuns sa-ti dea intrucat este oarecum coplesit si nu stie ce sa raspunda pe moment, deci te va ignora o perioada pana va lua o decizie concreta.
Daca este un baiat extrovertit atunci mai mult ca sigur nu te va ignora ci iti va da un raspuns direct adica "te plac" sau "nu te plac".
Odata ce ii spui cuiva ca il placi atunci acesta ori isi pierde tot interesul pentru tine daca el nu te placea sau incepe sa te placa cu atat mai mult, asta daca simte totusi ceva cat de mic pentru tine.
Este doar parerea mea! Succes!

-Blytz-

7 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Buna!
Depinde de baiatul respectiv. Nu stim noi ce simte, mai bine l-ai intreba tu.
Tu stii ce s-a intamplat intre voi.
Una din variantele tale se va intampla. Ori va inceapa sa rupa relatia cu tine, ori va pastra legatura pentru ca te place sau pentru ca vrea sa fiti prieteni.
O seara placuta!

| Gramadă_Diana_1999 explică (pentru Neo12):

I-a zis unui prieten că nu mă place și totuși după a început să mă salute.

| Neo12 a răspuns (pentru Gramadă_Diana_1999):

Te-ai gândit că poate el nu vrea să știe acest prieten?
Mai bine începi tu și vorbești cu el și ajungi și la acest subiect.

| Gramadă_Diana_1999 explică (pentru Neo12):

Nu prea vreau sâ mai vorbesc cu el, nu vreau să îl sâcâi.

| Neo12 a răspuns (pentru Gramadă_Diana_1999):

Alegerea este a ta.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Depinde de persoană. Dar, ești frumoasă. Sigur o să simte el deja ceva.