| sweetgirl13 a întrebat:

Incepe sa imi placa de un baiat dar el ma cam ignora intentionat. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| DjRavy a răspuns:

Poate vrea doar ca sa te negajeasca.Eu zic sa incepi sa fii mai indiferenta cand esti in preajma lui.Sa ii arati ca nu iti pasa de el.Iar daca el va veni la tine...sa te faci ca ploua.Asa ii vei capta atentia si isi va dori din ce in ce mai mult sa te cucereasca.Sa nu te lasi.Fa-te dorita.Nu alerga tu dupa ei ca te va crede o disperata.:*

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Acelasi lucru!

| Alexandru0007 a răspuns:

Inseamna ca nu te place

| neutrino a răspuns:

Tu crezi ca daca un baiat te ignora, o face pentru ca te place? Daca un baiat nu te place, inseamna ca ai ghinion si trebuie sa-ti cauti altul.

| Azµre a răspuns:

Să te bagi mai mult în seamă, să vorbiți mai mult despre tine, despre el, hobby-uri happy

Răspuns utilizator avertizat
| HouseHouse a răspuns:

Te bagi in seama cu el.

Răspuns utilizator avertizat