| SuruuChan a întrebat:

Ohayou! :3 Aveti idee ce cadou sa ii iau prietenului meu, avand in vedere ca se apropie ziua indragostitilor si ca suntem adolescenti? Nu vreau nimic siropos gen intalnire si petale de trandafiri si lumanari, dar nici poze in rama, idei simple si chiar idei de handmade, dar nu handmade imposibil de facut big grin

Răspuns Câştigător
| Kindly a răspuns:

Lasa cadourile de tip material. Cumpara 2 bilete la cinema sau teatru. Este ziua din an cand se difuzeaza sau se pun in scena cele mai romantice filme/piese de teatru.
Sau daca esti intr-un oras cat de cat mare, cauta evenimente din orasul tau, de obicei sunt acele evenimente cand se face casatorie pentru o zi...ar fi o idee super, in plus o sa aveti amintire acel certificat de casatorie valabil o zi, dar a carui amintire dureaza o viata.
Happy Valentine s day!
Nu baga in seama frustratii care vad aceasta zi ca pe o zi rea. Cu ce suntem noi de vina ca ei nu au pe cineva? Asta e. Eu am sarbatorit Valentine s day si cand am fost singura. Este sarbatoarea dragostei, ce Dumnezeu? De cand este iubirea un lucru rau?

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Buna, daca dai un search pe google cu intrebarea asta si pe urma scrii TPU o sa primesti mii de intrebari de genul cu raspunsuri cu tot.Dar serios acum, incetati

| SuruuChan explică (pentru 愛日本):

Cum am spus, deja am facut asta, nu am gasit nimic special, daca nu aveti un raspuns adecvat pentru intrebarea mea, indiferent cat de stupida sau folosita este aceasta, atunci sunteti liberi sa nu raspundeti si sa imprastiati mai mult rahat happy Iti multumesc ca ai depus efort sa imi dai un raspuns absolut inutil happy

| T0T a răspuns:

Lasă ideile noastre ca deja suntem cicaliti de innebunitii dupa sărbătoarea asta de rahat. Nu fa nici un cadou si gata
Tot aia e.

| SuruuChan explică (pentru T0T):

Imi pare rau daca te-am deranjat, dar daca tot erai iritat de faza asta puteai sa nu te implici si sa imi strici si mie ziua sad

| ywar a răspuns:

Eu iti sugerez sa-i iei o gonflabila, un gel din ala sa alunece mai bine si problema cu scarbosenia sinistra de ziua indragostitilor e foarte rezolvata.

| AdyColt a răspuns:

Cauta si tu pe Google.

| SuruuChan explică (pentru AdyColt):

Nu sunt destul de proasta incat sa nu fi cautat deja big grin

| Ioana_Giulia_1995_wPGP a răspuns:

Uite canalul meu de youtube unde postez mai multe tutoriale quilling - Handmade :
https://www.youtube.com/user/estoreromania

| Ioana_Giulia_1995_wPGP a răspuns:

Uite canalul meu unde postez tutoriale handmade:
https://www.youtube.com/user/estoreromania

Si aici un tutorial in care iti arat cum sa faci un colier:)
https://www.youtube.com/......tps?/watch

Sper sa te ajute:)