| anonim_4396 a întrebat:

OK, am decis sa-mi petrec restul de vacanta singura, acasa... Ceva idei, ce-as putea face tooooata ziua? Funda!

P. S Am 13 ani, sunt fata si ma plictisesc repede big grin

Mersi!

Răspuns Câştigător
| xDianne a răspuns:

Poti chema o prietena si sa va distrati. puteti vorbi despre ce nu v.ati povestit, dezvaluiti secrete, daca vreti ceva mai spontan cumparati ceva "bun " de la magazin, porniti muzica si, la daans smug. Oricum, aici, totul vine de la sine. [ sa nu dai o petrecere daca nu ai voie :d. se termina rau ]
Sau, daca vrei sa fii tot singura iti propun :
1.Un joc greu, la care a te chinui si sa treaca timpul.
2. Inventeaza un dans.
3. Raspunde pe TPU.
4. Fa.ti un blog si scrie tot ce iti amintesti.
5. Fa.ti poze blushing.
6. Fa " un club " [ Adica sa te chinui sa faci un fel de casa, intr.un loc ascuns.ranjezi, pui scaune, reviste, etc ]
7. Citeste I don't want to see
8. Uite.te la Tv. [ Pe diva;;]. Ador filmele blushing ]
9. Compune poezii sau fa o poveste love struck
10.Fa.ti unghiile.
Sper ca te.am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Pai ai putea sa chemi fete pe la tine si sa va jucati adevar sau provocare
sau sa vedeti un film si sa comandati pizza
sa ascultati muzica si sa dansatiwinking

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Saluthappy!
Pai in primul rand ai putea sa stai toata ziulica pe PC, in al doilea rand ai putea sa te uiti la filme pe HBO, sa manaci seminte si sa bei Coladay dreaming; iar in al treilea rand ai putea sa iti modifici hainele, asa cum fac eu in timpul liber, adica sa mai adugi la ceva tricouri/maieuri/fuste, funda, care sunt la moda, nasturi, care mi plac mieday dreaming, si multe alte lucruri care iti plac tie.
Sper ca team ajutat.Bye bye:*

| Anutsa_2100 a răspuns:

Cheama`ti prietenilaughing

stai la pc