| davidyessro a întrebat:

Ok buna TPU, sunt baiat. De fiecare data cand ma intreaba cineva sau un adult:
- Ai gagica/iubita?
eu nu stiu cum sa ii raspund si mi-e rusine sa zic plus ca nu stiu ce sa spun...
ps: am 13 ani big grin

Răspuns Câştigător
| emeff a răspuns:

Hai ma ce mama dreaca nul asculta pala asculta la tata marius : cand te mai intreaba cineva dpune ca ai si zi un nume de fata la intamplare gen Alexandra (exemplu)
asculta la mine ca si mie mi se intampla aproape saptamanal cand vine unchiul in vizita
tu doar fa cum iti spun eu plus ca asa te dai si tu mare la rude iar daca iti cer nr de telefin baga si tu inainte un nr la intamplare ce dreacu eu am favut asa iar gamilia ma crede mare gigolo

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" ma intreaba cineva sau un adult: - Ai gagica"

spui că n-ai și cu asta basta, caaare-i problema?!