| aaanonnimaaaa a întrebat:

Ok da stiu ca e ciudat dar noah. Sunt la niste rude si am scapat o felie da cascacal din acela feliat in prajitorul de paine. Am scos cat am putut cu furculite, ligurite, cutite si am incercat sa ii dau drumul sa mearga doar ca scoate mult fum...Ce as putea face sa il scot fara sa afle nimeni ce am facut.

Funda

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te ai gandit mult pana sa ii dai drumul cu niste branza inauntru?
trebuia sa il intorci invers si sa il scuturi bine, cadea ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Ar mai lipsi un singur lucru: Sa scoata branza aia punand mai mult branza amestecata cu apa si dandu-i drumu asa.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca unii de pe TPU nu prea prind ironii din astea, si te trezesti cu un incendiu pe constiinta ta

| aaanonnimaaaa explică (pentru suntserios):

Sa stii ca se mai intampla accidente da! Nu am vrut sa o pun acolo ci mi-a alunecat din mana nu am facut si asta am scuturat pana mi-a venit ar dar nimic

| aaanonnimaaaa explică (pentru anonim_4396):

Ar mai lipsi putin mai mult creier in capul tau ca sa te crezi destept

| suntserios a răspuns (pentru aaanonnimaaaa):

Pai da, nu contesc ca se intampla accident si ca a cazut acolo. Eu eram curios de ce ai pornit prajitorul in conditiile astea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aaanonnimaaaa):

Daca erai asa destept nu bagai branza acolo si sa-i dai drumul rolling on the floor
Normal ca ala prajeste paine incalzindu-se, iar branza incalzita se topeste. Ce e asa greu laughing
Acum serios, n-ai decat sa-l desfaci si sa-l cureti. Nu uita sa-l opresti cand il desfaci.

| aaanonnimaaaa explică (pentru anonim_4396):

Din intrebare am spus AM SCAPAT! DIN GRESALA

| aaanonnimaaaa explică (pentru suntserios):

Am prajit o felie de paine si am fost pana la frigider sa iau o felie de cascaval dar cum era gata incalzit...

| anonim_4396 a răspuns (pentru aaanonnimaaaa):

Oh se mai intampla. Eu am scapat usturoi in cafeaua cuiva. Nimica toata ce-ai patit tu laughing

| aaanonnimaaaa explică:

Da stiu am facut greseli de ortografie

| aaanonnimaaaa explică:

Vaaai esti asa inteligent. M-ai dat pe spate! Multumesc m-ai ajutat enorm?