| DaReZon a întrebat:

Am un os foarte mic, de pui, in gat. Carnea tocata care am cumparat-o de la magazin avea printe ea bucati de pui. Acum nu stiu cum sa mi-l scot. Am incercat o gramada de chestii: dulceata, paine intreaga etc. Idei cum l-as putea scoate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Suni la 112.

| DeejayAndr3y a răspuns:

Du-te la spital ca daca adormi cu el in gat poti sa te sufoci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la urgente!

| DAnc3 a răspuns:

Daca nu vei sa mergi la spital manaca pana vomiti.

| Stitch92 a răspuns:

| KiindOuiIle a răspuns:

Roaga pe mama ta sa-ti atinga cerul guri cu degetul, deoarece o sa-ti provoace voma. Mi s-a intamplat si mie cu painea.

| blackangel1618 a răspuns:

112 clar cea mai buna solutie dar daca crezi ca nu este chiar asa de grav poti incerca cu o penseta dar nu iti recomand