| anonim_4396 a întrebat:

Ok deci, am si eu o problema, nu stiu daca e o problema de timiditate sau de altceva. De exemplu daca cunosc pe cineva nou sau vreau sa vorbesc cu cineva, sa ma bag in seama, pur si simplu mi se blocheaza gura si nu stiu ce sa zic. Nu stiu cum sa deschid subiectul, se intampla mai rar atunci cand persoana respectiva comunica mult, pentru ca asa pot deschide subiecte pe temele ei si ma ajuta, dar nu stiu ce sa fac cand acea persoana se uita la mine si asteapta sa zic ceva dupca ce zic "ce faci?" sau "buna" pur si simplu intru pe standby. Mi se intampla de scurta vreme.+ ca nu ma ajuta deloc la fete.laughing)) Ce sa fac? Astept raspunsuri pentru funda, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Katalinn a răspuns:

Leagate si tu de ce este inbracata. culoare ochilor ei.de unde e ce liceu/scoala... Intreab-o, Complimenteazai hainele sau partile corpului.personalitatea, vrajeli din astea...tongue