| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

Ok deci luna trecuta mi-a venit pentru prima data Menstruatia. Mi-a venit pe 13 iar astazi suntem pe 17 si inca nu mi-a venit. Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput menstruatia nu vine regulat. Poate sa intarzie cateva zile, o saptamana. Asteapta sa vezi ce se intampla. Daca iti intarzie mai mult de 10 zile 2 saptamani, mergi la medicul ginecolog insotita de unul dintre parinti, poate fi o dereglare sau o problema medicala.