| anonim_4396 a întrebat:

OK deci sunt sau eram ca nici eu nu mai stiu cu o fata de un an.am avut o cearta am fost despartiti 3 saptamani.ne-am impacat totul era bine si frumos.eram atat de fericit, si ea imi zicea la fel ca e fericita ca totul s-a rezolvat si ca ne-am impacat. apoi brusc intr-o zi km la o saptamana dupa ce ne-am impacat era vorba sa ne intalnim.am vorbit pe mess si brusc ea a iesit si apoi cand a intrat a zis ca.gata s-a terminat dar foarte brusc. oare dc? oare ce s-a intamplat? o iubesc atat de mult si as face orice sa ne impacam. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ToXicLoVe_2464 a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea eu cred ca o data ce te certi cu o persoana, ei tot nu o sa-i convina ceea ce faci apoi, o sa devina tot mai pretentioasa si asa mai departe. O posibilitate ar fi ca ea sa-si fi gasit alta persoana, nu neaparat sa fie cu ea, ci doar sa-i placa de tine, atat incat sa te vada un ca pe un "nimic" in fata ei sad. Cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea, nu stiu chiar daca nu vrea, va intalniti ca sa discutati, sa te lamureasca sa nu te mai framanti atatsad.

Succes mai departe si sper sa se rezolve lucrurilewinking

1 răspuns:
| kikivero a răspuns:

In primul rand asa incepi tu :ca esti cu o fata de un an... ce prietena mica nu si eu te sfatuiesc sa vb cu ea si sa o intrebi. daca tot pastreaza distanta e posibil sa fi intalnit pe altcineva sau nu-i convinea ceva la relatia voastra si a tinut totul in ea si la un moment data dat tot afara nu stiu iti zis ca unele fete treateaza baietii ca pe carpe. pote a vazut pe un baiat mai frumos si a zis ya sa dau eu la asta papucii. eu spunca daca nu vrrea savvb cu tine sa iii da-i pace sper cai folositor sfatu