| pixeel a întrebat:

OK, tipul de care imi place e in spital (a facut operatie de apendicita) si azi am vrut sa-i dau telefon, dar exact cand a raspuns, a intrat profa in clasa si a trebuit sa inchid. El m-a sunat inapoi, dar nu am putut sa-i raspund. Acum as vrea sa-i dau mesaj, sa-l intreb ce mai face, cum se mai simte, dar mi-e sa nu vada altcineva mesajul. El nu stie ca il plac si nici ca eu l-am sunat, deoarece nu cred ca imi cunoaste numarul. help big grin

Răspuns Câştigător
| Grimalkin a răspuns:

Screw him! asculta la mine ca stiu ce spunwinking

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Suna-l si spune-i cine esti si ca vroiai sa stii cum se simte, daca este bine.big grin

| juniper a răspuns:

Iti pasa de el, deci nu ar trebui sa te ascunzi, spune-i ca tu erai.

| M.madallina a răspuns:

Ai avut intentii bune, ai vrut sa stii ce face un coleg de-al tau.suna-l prezinta-te intreaba-l ce face, cum se simte...big grin

| Bia:X a răspuns:

De ce nu ii faci o vizita?happy ii spui ca ai vrut sa vezi cum se simte si de aceea ai hotarat sa-l viziteziwinking succeshappy

| simoSTAR a răspuns:

Off... ti-e frica doar ca sa nu afle altii ca l-ai sunat sa vezi cum se simte...ai zis ca e tipul de care iti place... daca ti-ar fi iubit, ce ai face? lasa rusinea, teama deoparte si lupta pentru ceea ce vrei.nu este o rusine sa placi pe cineva si nici nu faci o crima daca recunosti in fata altcuiva

| ILikeToKnow a răspuns:

Daca il placi si crezi ca aveti sanse sa fiti impreuna poate ar trebui sa il cauti si sa ii spui ce simti. Daca te place sunt sigura ca o sa te accepte.succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai suna-l si explica-te, asa este corect.

| banditullauryan a răspuns:

La mesaj mai jos de el scrie, de exemplu, Maria sau Catalin ( indiferent de sex.