| LoveYourEyes a întrebat:

Ok TPU. e o intrebare super stupida, dar ma sperie enorm. de vreo 2 luni DE FIECARE DATA cand ma uit la ceas vad minutul 38. pana si la microunde arata ca mai sunt 38 de secunde. si mai rau e ca mereu cand ma uit la scoala la ceas vad 18:38. mi s a intamplat de peste 15 ori. am cautat pe net anul 1838 si n am gasit nimic special. voi ce ziceti? thinking

Răspuns Câştigător
| i0oOoOo0 a răspuns:

laughing nu stiu, adunate fac 20
Si eu anul trecut vedeam zilnic ceasul fix, fara un minut. Si nu ma iubea nimeni laughing deci nu cred ca e nimic special

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da de inteles ca vei fi jumatatea mea si vom avea 8 copii

| doreal a răspuns (pentru mgtow):

Esti ghicitor in stele sau in fasole?

| mgtow a răspuns (pentru doreal):

Si tu esti alba ca zapada? sau heidi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu in viata mea de cate ori m am uitat la ceas am vazut probabil de peste 1000 de ori aceeasi ora si nu m am panicat.

| MskDesign a răspuns:

Esti prea superstitios/superstitioasa.Totul se razuma la asta.