| Alina33333333333333333333 a întrebat:

Okay,so.
Uhm fostul prieten s-a despartit de mine acum o luna si ceva cu motivul"distanta ne v-a rupe" bineinteles, s-a desp de mine prin cel mai bun prieten al sau.Recent,m-a bagat in seama si m-a intrebat daca vin la buc pe 18 si am spus ca da, si mi-a zis ca inca tine la mine si chestii si ca vrea sa ne impacam.Tin sa mentionez ca inainte cu o sapt sa imi spuna asta s-a dat la cea mai buna prietena si voia sa fie cu ea. ce fac?

2 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Situatia e prezentata fugar... dar tot pe aceeasi frecventa zic don't wase your time.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Gaseste-ti altul. thinking