| Aleqa a întrebat:

Omg, help. Sunt disperata. straight face

Deci, am venit bine mersi de la scoala, si vroiam sa intru pe mess. Ei, si, prima data am intrat pe un alt id, si cand am vrut sa intru pe id-ul meu normal, yahoo-ul a inceput sa dea erori de internet... Celelalte id-uri merg, site-urile merg, doar acel id nu merge. Si nu inteleg de ce, si cum as putea rezolva problema.
P.S: Si pe mail merge sa intru pe id.

Multumesc anticipat pentru ajutor si sper ca voi putea rezolva problema cu ajutorul vostru.

4 răspunsuri:
| Aleqa explică:

Vai de tine, scumpule. Aveam o problema serioasa, yahoo-ul e o necesitate pentru mine, si eu vreau MESSUL, nu EMAILUL. Halal raspunsuri, iti iei si raport!

| suntserios a răspuns (pentru Aleqa):

Pai si mail ul are chat ca pe mess, daca e asa urgent adapteaza te.

| d3javw a răspuns (pentru Aleqa):

Ei bine ce pot sa spun doar ca vroiai sa vorbesti cu vreo colega de ata sa-i zici ca ai intrat pe usha si nu-ti mergea messu era o necesitate.Revenind atat timp cat ai intrat pe mail si ai spus ca mesu de acolo merge care e problema? fisierele merg trimise si pe mail daca era asa o problema mare rezolvai acolo hai ceauhappy

| pastapac a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si se pare ca era din cauza ca nu scriam bine parola (am si uitat-o) asa ca mi-am facut un cont nou.