| yasmiyasminutza a întrebat:

Onorabililor,onorabililor..., buna TPU, as dori sa stiu functioneaza asta pentru marirea sanilor? "http://www.youtube.com/watch?v=ivM8nUmfxN4"? as dori sa stiu. daca da cine imi poate da sfaruri si cum trebuie facut? Fundita celui mai bun raspuns., si de cate ori pe zi e bine si in cat timp cresc?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu!

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Chiar există oameni care se iau singuri la palme pentru a avea țâțe mai mari? straight face

| yasmiyasminutza explică (pentru Wøodenpints):

Ba eu te-am intrebat ceva in ***, ori raspunzi la intrebare ori... lasa pe altu in pui mei care stie.

| Wøodenpints a răspuns (pentru yasmiyasminutza):

De ce să răspund cănd pot râde de prostia ta? laughing

| yasmiyasminutza explică (pentru Wøodenpints):

Prostie ii zici lu mata. ca am intrebat. si e o campanie. hai jet ca nici nu te cunosc. hai pa, lasa-ma ca mi s-a aburit de tine happy.