| fataciocolata a întrebat:

Oracol
1.Ce varsta aveti?
2.Ce culoare aveti ochii?
3.Ce culoare aveti parul?
4.Ce reprezinta pentru voi dragostea?
5.Care este masina visurilor voastre?
6.Veti uita vreodata prima iubire?
7.Care este mancarea pe care o detestati? Dar cea preferata?
8.Care este ultima minciuna pe care a-ti spus-o?
9.Ce parere aveti despre Selly(vlogger-ul)?
10.Cate ore dormiti pe noapte? La ce ora va culcati?
11. Aveti vreo bratara/medalion pe care il purtati mereu cu voi? Ce reprezinta?
12.Cat de repede scrieti la calculator?
13.Care este bautura voastra preferata?
14.Ce animal de companie aveti(daca aveti)?
15.Cum arata fata/baiatul perfect pentru tine?
Scuzati categoria(daca este gresita),astepe raspunsurile, fundita!

Răspuns Câştigător
| Sergiu6666 a răspuns:

1- 17 ani
2- verzi big grin
3- saten cu putin blond laughing
4- nu prea multe -_-
5- nu am asa ceva (ciudat stiu )
6- nu si nu am de gand
7- imi place pizza si urasc spupa de or ce ar fi laughing
8- nu pot veni acum am ceva treba laughing
9- prefer satana
10- minim 7 ore si cam la 2 sau la 3 depinde laughing
11- da am o bratara de la bunicul meu si o port doar pentru el tineam foarte mult la el
12- destul de repede laughing
13- beau foarte mul ceai laughing
14 - am un catel pichinez

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. destui
2. albastri
3. brunet
4. lipsa singuratatii
5. Lancer Evo
6. cam greu sa o uit ca suntem impreuna de mai bine de 7 ani.
7. urzici / paste de orice fel
8. ca nu pot iesi in oras ca sunt ocupat cu munca
9. nu am auzit in viata mea de el
10. vreo 8-9 / pe la 11
11.da, o mica crutiulita de argint, e un cadou.
12. destul de repede
13. berea bruna
14. pisica
15. ca cea cu care sunt acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 16 ani.
2. verzi.
3. saten.
4. uns entiment care mai devreme sau mai tarziu va provoca suferinta.
5. habar n-am, un Ferrari, Mercedes, ma multumesc cu putinhappy
6. Pana acum nu am iubit pe nimeni, doar am placut si pana acum nu am uitat.
7. Piftia o detes si imi plac cartofii prajiti si pizza.
8. Crezi ca mai stiu? Oricum, una minora, nu prea sunt genul sa mint.
9. E inteligent, dar am impresia ca sufera de ADHD.
10. Intre 7-10 cred. Depinde, pe la 1-2-3.
11. Aveam un medalion cu capul lui Shrek, dar mi s-a rupt ata si acum nu mai port nimic.
12. Nu prea repede caci nu ma grabeste nimeni, in plus scriu destul de prost atunci cand scriu repede.
13. Apa, aia-i baza.
14. Aveam un caine de cand eram mic, dar a murit acum cateva saptamani. Acum mai am doar un hamster.
15. Din punct de vedere fizic sau moral? Eu nu imi fac liste gen: vreau sa fie atat de inalta, sanii de x cm sau mai stiu eu ce.
Important e sa arate bine din punct de vedere fizic si sa fie inteligenta si sa gandeasca cam ca mine:d

Numai bine.

| Carmen100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sanii nu se masoara in centimetri ci in cupa de la sutien laughing
Se vede ca esti baiathee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru Carmen100):

Aia 90 de la inceput sunt cm si ghici ce, se refera la sani.
Uite, unitatea de masura in SI a masei este gramul, dar cand te cantaresti zici ca ai x kg nu x grame. Kilogramul e o unitate de marime aditionala, dar nu inseamna ca e gresit a masura masa-n kg.
Asa si cu sanii si cu cm.
P.S. Nu stiu ce intentie aveai tu prin acest comentariu, dar pot spune ca m-a deranjat intr-o oarecare masaura, mai ales remarca de la final "se vede ca esti baiat". E ca si cum as vedea o masina care a intrat intr-un sant, iar cand vad cine o conduce sa zic ceva de genul "era clar ca soferul e femeie". Nu pica prea placut pentru persoanele de sex opus.
In fine, iti doresc numai bine. Pa, pa.

| Carmen100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi cer scuze daca te-am deranjat, nu asta a fost intentia.
Si tie la fel.

| DarkAndDreary a răspuns:

1. 19
2. Turcoaz
3. Negru
4. Un sentiment puternic
5. 2014 Nissan GT-R
6. Nu
7. Nu stiu. Pizza
8. Nu stiu
9. Nu am auzit de el
10. Depinde. Depinde, poate fi 12:00am sau poate fi 4:00am
11. Nu
12. Destul de repede
13. Nu am o bautura preferata
14. Nu am
15. Nu exista asa ceva pentru mine

| fearlessss a răspuns:

1. 15
2.caprui
3. saten
4. absenta fricii si nesigurantei
5. -
6.n am avut prima iubire
7.detest : piftia, ador branza si pizza
8. ''am fost cuminte la concert ''
9.nu am auzit de el
10.10 ore. Ma culc pe la 1 noaptea
11.n am
12.foarte
13.hm...complicat laughing cam toate cu alcool laughing wiskey, liquior ( cel cu ciocolata)..etc
14.am la tara, un catel Ursi
15. sa asculte rap. sa fie distractiv si sa stie multe lucruri interesante despre lumeSi sa se comporte frumos cu mine. cel mai mult conteaza sa avem aceleasi preocupari.

| Alandala16616923946 a răspuns:

1. 18
2. Caprui
3. Brunet
4. Ceva extraordinar, de nedescris in cuvinte
5. Porsche Carrera GT
6. Nici daca as vrea big grin
7. Fasolea verde :-& / Pizza, inghetata de ciocolata, branza laughing
8. Hmm... "Nu, nu vin, sunt obosit"
9. Hu da fac is Selly? straight face
10. Minim 6, maxim 10 / 23:00-01:00
11. Nu port accesorii.
12. Destul de repede
13. Blondeeeee... bere blonda.
14. Caine (ca mai tot omu' care sta la casa)
15. Rapperita, aventuroasa, sa-i place sa se distreze, sa rada mult, dura si in acelasi timp iubitoare happy, restul de la sine. PS: "Suntem facuti din milioane de imperfectiuni, in concluzie, imperfect e perfect" big grin

| Aliendina27 a răspuns:

1) 13 ani(aproape)
2) Hazel
3)

| Aliendina27 a răspuns:

1) 13 ani(aproape)
2) Hazel
3) Blond inchis
4) Cel mai important lucru
5) Nu am asa ceva
6) Nu... La gradinita m-am indragostit prima oara de un baiat pe nume Claudiu( si el ma placea pe mine) happy Dar prima iubire adevarata a fost in scoala primara...
7) Mancarurile asiatice imi plac mult si Pizza Quatro Formaggi. Detest Ketchupul(desi stiu ca nu e mancare) si cam atat
8) Ultima minciuna am spus-o acum 5 zile unei prietene
9) Nu il cunosc...
10) Ma culc pe la 23:00 in vacanta si pe la 21:30 in timpul scolii.
11) Da. Doua matanii rosii de la o manastire si 2 inele mari aurii.
12) Destul de repede
13) Limonada
14) Nu am. Am avut un caine pekinez imperial
15) Fizic trebuie sa fie inalt ca si eu sunt destul de inalta, si sa aiba ochi frumosi(ca sunt oglinda sufletului). Dar cel mai important sa aiba un suflet bun. happy

| aniri2000 a răspuns:

1.14 ani
2.Cacaniilaughing)
3.Saten
4.La varsta asta deocamdata nu stii ce inseamna dragostea laughing
5.Nu am una...
6.Clar nu
7. Iubesc mancarea fast-food si nu urasc ciulamaualaughing))
8.''Mamii,am mancat tot din farfurie''
9.Nu am auzit de el laughing
10.4-5 ore...ma culc pe la 5-6 dimineata in vacanta.
11.Nu
12.Foarte repede
13.Cola
14.ochii caprui/par blond/inalt sau ochii albastri/par blond sau brunet/inalt
URASC RELATIILE IN CARE BAIETII SUNT MAI MICI DE STATURA DECAT FETELE laughing)

| Rozaliul a răspuns:

1.Nu conteaza
2.Albastrii
3.Saten
4.Foarte multe
5.Dodge (orice model)
6.Nu
7.Niciuna/Toate
8.Ca nu-mi place pizza
9.Nu am auzit de el/ea
10.8/5 dimineata
11.Nu/Nu am asa ceva
12.Foarte repede
13. Jack Daniels
14.Nu am dar imi doresc;-)
15.Nu exista asa ceva;-)