| allynna17allynna a întrebat:

Oricine cred ca se uita la desene chiar daca nu recunoasteti. asadar, cre sunt desenele voastre preferate?; x

4 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

Samurai Jack
Scooby Doo
Tom and Jerry

| alexutza1183 a răspuns:

De ce sa nu recunoastem? mie imi plac foarte mult desenele, dar nu cele care sunt difuzate acum la TV.Erau frumoase alea de cand eram eu mica:
Tom si Jerry,Cip si Deil, Speedy Gonzales, Ciocanitoare Uddy...

| UnleashedPsycho a răspuns:

Pokemon, Cardcaptor Sakura, la asta mă uit zilele astea.Iar la tv mă uit zilnic la Phineas şi Ferb, plus Zeke şi Luther şi Zack şi Cody, dar asta când chiar nu am la ce să mă uit, adică rar.
Sayonara!

| RemovislavKebabovic a răspuns:

Familia Addams, Negrele aventuri ale lui Billy si Mandy, Viata cu Louie, South Park, The Simpsons, Family Guy happy