| anonim_4396 a întrebat:

Pai imi place de un baiat am mai fost cu el dar ne-am despartit si acum nu mai suntem impreuna dar el a aflat ca imi place de el dar nu mi-a spus ca si lui ii place de mine si nu stiu se sa fac.
Sa il intreb sau totul va veni de la sine?
PS:Avem o tema la dirigentie pe care trebuie sa o prezentam noi doi despre dragoste. Diriginta ne-a pu

Răspuns Câştigător
| JustMeAndy a răspuns:

Poate e genul de persoana timida care asteapta sa faci tu primul pas si sa ii spui ce simti pentru el. Oricum si daca nu e asa nu ai nimic de pierdut fe-ti curaj si incearca oricum tipul deja stie ca il placi spune-i asta in fata ca sa nu mai aiba niciun dubiu. Si eu sunt cam in aceeasi situatie dar problema la mine e ca tipul nu prea e vbaretz si nu prea vbim dar a spus clar k daca imi place de el sa merg sa ii spun. Asa ca baietii admira sinceritatea. Succes cu asta sper ca si el te va place si cine stie poate nici nu te-a uitat sau poate te place si mai mult. Daca ii spui sa imi spui si mie ce s-a intamplat big grin.