| Maria_3931 a întrebat:

Pai na...si eu cu intrebarea asta... tin de o saptamana o dieta facuta de minehappyadica ea consta in a avea mese regulate fara mancat dupa 6(numai fructe)nu mananc dulciuri, nu beau suc si ma duc la sala de 5 ori pe saptamna. Problema mea este ca nu slabesc! mai mult imi mentin greutatea in plus beau 2 litri jumate de lichide voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| BuBuLyNa a răspuns:

Pai nu poti slabi doar intr-o saptamana fa aceasta dieta o luna si daca nu functioneaza sad inventeaza altalaughingwinking

| mikella a răspuns:

Degeaba te chinui tu atat. daca e sa fii mai grasutza nu ai ce face.stiu pe cineva care in copilarie era o fata foarte slaba, dupa majorat sa ingrasat foarte mult, a fost la diversi doctori, a facut cure de slabire si nimic nu a dat roade.asa ca degeaba te chinui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate trebuie sa renunti la paine alba(inlocuieste-o cu paine neagra e mai saraca in calorii), mananca multe salate si carne de vita la gratar(nu manca carnea cu cartofi, e cea mai proasta combinatie, desi populara)batoane proteice si ceai negru
sper ca te-am ajutat
succes la slabit