| 1ana2 a întrebat:

Păi.
Un băiat m-a placut iar eu nu am prea băgat de seamă chestia asta (gen...eram cam arogantă cu el) până după vreo săptămână când mi-am dat seama că-i drăguț și am început să țin la el. Dar a fost cam prea târziu pentru că fix în ziua aia (când am început să țin la el) s-a pus cu alta împreună.
Acum după câteva luni s-au despărțit iar acum nu știu ce să fac pentru că el nu mai vorbește cu colegii de la mine din clasă și îl văd și ff puțin la școală (el fiind în altă clasă).
Credeți că mai sunt șanse ca el să mă placă?( eu acum îl plac pe el).
Ce aș putea face?

Răspuns Apreciat de Editori
| Nemessys a răspuns:

Cred ca stii foarte bine daca stai si nu faci nimic, o sa regreti mai tarziu, asa cum ai regretat si atunci cand ti-ai dat seama ca tii la el. big grin Contacteaza-l, vorbeste cu el si vezi ce iese. In timpul asta renunta la orice forma de aroganta si egoism din partea ta. Daca nu iese, asta e, imi pare rau si pe viitor nu mai fi asa pentru ca o sa ai de pierdut happy.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Încercă să vorbești cu el.

| 1ana2 explică (pentru Andreeush):

Păi baiatul acesta (Crisitian) e și cu un an mai mare ca mine...si nu vrea sa vorbeasca cu mine