| PumpkinDoll a întrebat:

Pana acum am vapat Liqua menthol fara nicotonica, acum am incercat niste vips berry mania cu nicotina.Am observat ca nu mai pot sa trag "la struna" in piept cum faceam cu lichidul fara nicotina,fiind ceva normal avand in vedere ca asta are nicotina.Dar si daca trag aburul in gura(nu mult)si dupa in piept se simte o usturime/presiune, nici nu stiu cum sa-i spun, oricum nu se simte ca la tigara normala.E normal?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E normal să îți distrui plămânii. Când nu mai ai ce distruge, te duce la cimitir. E normal.

| PumpkinDoll explică (pentru sadrian46):

Nu e nici tigara electronica sanatoasa, dar vreau sa aleg un rau mai mic. Oricum n-am mai fumat de vreo 2-3 luni.

| sadrian46 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Da, răul mai mic care îl simți că nu mai poți respira, nu e mai mic. ci la fel de mare. Ce își face omul cu mâna lui, e lucru manual. Dacă poza aia e a ta, păcat de tine!