| diana_2760 a întrebat:

Pana la ce varsta cresc sanii la fete? Ca eu am 14 ani si nu am la bust decat 82... sad Iar colegele mele le au mai mari! sadsadsad

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Nu mai fi complexata de sanii tai. Si ce daca ele le au mai mari? Ele s`au dezvoltat prea repede, poate. Invata sa te accepti asa cum esti tu, sa-ti accepti corpul. Crezi ca lor le convine ca au sanii asa? Lor le place ca le privesc baietii indelung si ca se cred mai superioare. oh go on
Lasa`le pe ele, concentreaza`te pe tine.
Si nu te mai simti mai inferioara ca ele. >big grin

2 răspunsuri:
| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns:

Nu iti fa probleme altele de varsta ta n-au de loc mie de abia la 13 ani mi-a crescut bustul si acum mi se pare ca il am prea mare, la 15 ani am bustul 98.mda...si nu sunt grasa sau asa sa spui ca e de la grasime am 62 de kg.si inaltimea 1.m69cm...deci.mai ai timp :-J (scuze daca am scris cu greselitongue )

| diana_2760 explică:

Va multumesc pentru sfaturi ...sunt atat de bucuroasa ca mi.am facut cont pe TPU. :X