| AndreiParkour a întrebat:

Până la ce vârsta creşte un om in înaltime? ^^

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,depinde,fetele si baietii au ritmuri de crestere diferite.Baietii cresc pana la 20-22 de ani din cate stiu eu, iar fetele pana la 18 ani, cu toate ca sunt persoane care spun ca fetele cresc pana la 16 ani. Poate ca de la acea varsta, ritmul de crestere este mai lent, insa asta nu inseamna ca nu mai cresc deloc.Pa-pa!happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 18-20 de ani

| d3javw a răspuns:

Mda baieti pana la 19-20 dar depinde si de gena asta conteaza cel mai mult la inaltimea care o ai sau diferite sporturi care ajuta la crestere si unele exercitii de sala care impiedica putin cresterea dar conteaza cel mai mult gena