| TheSinner930032 a întrebat:

Pana la urma care e faza cu Tandarei si Gojira?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

S-a creat de-alungul timpului acest meme sa ii zic, faza e ca in multe podcast-uri cand vorbeste de intamplarile lui, el fiind din Tandarei are multe intamplari din acel loc, si mentioneaza des fraze precum "eram in Tandarei cu X persoana si s-a intamplat treaba asta", cred ca sunt foarte putine episoade in care sa nu mentioneze Tandarei, e normal, acolo a crescut, fanbase-ul lui observand asta il mai ia la roast in comentarii, dar nu intr-un mod negativ, e un podcast genial, cu un om genial.

| Violleta2022 a răspuns:

"faza"?
Ce-i aia?

| TheSinner930032 explică (pentru Violleta2022):

Substantiv comun, pentru necunoscatori. Mai bine iti vezi de treaba daca nu stii sa raspunzi la intrebare concret, decat sa pierzi timpul degeaba contrazicandu-te cu alte persoane

| Violleta2022 a răspuns (pentru TheSinner930032):

Nu te-am intrebat ce parte gramaticala este, ci ce semnificatie are cuvantul "faza" in propozitia ta!
Ai o exprimare geroaie, fara sens si logica!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acolo s-a născut omul.

| Dragobeta a răspuns:

Tandarei este o localitate. Dar Gojira, ce-i?

| TheSinner930032 explică (pentru Dragobeta):

Tot aparea pe tiktok un meme despre Gojira, cica un cantaret, dar nu stiu de ce lumea se cramponeaza atata despre asta