| Bhiancs a întrebat:

Parintii mei se cearta si se cearta non-stop!
Nu stiu ce sa mai fac,deja simt ca nu mai fac fata certurilor,ura dintre ei
Nu pot spune motivul certii,dar tatal meu exagereaza mereu.
Plang,ma sterez,ma rog sa fie mai bine! Vreau un prieten pe care ma pot baza, insa nu am
Ce as putea face? Pareri? Mutumesc mult

2 răspunsuri:
| Ralucutza15 a răspuns:

Ti-am lasat un mesaj. happy

| simpluone a răspuns:

Sa vorbesti cu amandoi cand ii gasesti in toane bune. Trebuie sa le explici ca pe tine te duce in pragul depresiei aceste certuri. Daca vor sa inteleaga vor intelege. Intr-o cearta de multe ori se exagereaza si in valtoarea sentimentelor negative nu se mai tine cont de logica si bun simt.